Co się dzieje?!

Kolejna strata punktów... Nie potrafimy wykazać swojej wyższości na boisku. Prowadziliśmy już 3:1 a nie udało nam się wygrać meczu. Co się dzieje? Jeśli nie zaczniemy wygrywać spadniemy na miejsce poza podium. Zapewne już po tej kolejce będziemy na 3 a nie na 2. Czekają nas bardzo trudne mecze a my musimy odrabiać punkty a nie bronić. Dzisiejszy mecz i ten w poniedziałek był do wygrania nawet więcej my te mecze powinniśmy wygrać! Gra musi przełożyć się na wynik. Dzisiejszym meczu popełnialiśmy ten sam błąd, nie wyciągaliśmy wniosków. U rywali można powiedzieć, że grał tylko jeden zawodnik a my nie potrafiliśmy tego wykorzystać i strzelić kilka goli i nie martwić się w obronie. Szkoda.... Jeśli na koniec sezonu nie będziemy na drugim miejscu to będzie to nasza i tylko nasza wina!