Dobra gra i Zwycięstwo!

Mamy 3 punkty! Kolejny dobry mecz, tym razem przynosi nad zdecydowane zwycięstwo! Od początku mecz przeważaliśmy i stwarzaliśmy groźne sytuacje. Nasz rywal oczywiście postawił nam ciężkie warunki, także chciał wygrać lecz obrona nie dały im strzelić bramki za to my w pierwszej połowie zdobyliśmy dwie. Pierwsza połowa była naprawdę bardzo dobra w naszym wykonaniu, oczywiście zdarzały się błędy ale szybko były naprawiane. Druga część spotkania nie była taka dobra. Mecz się wyrównał, Przybyszówka stwarzała więcej groźnych akcji. Staraliśmy się strzelić bramkę aby zapewnić sobie zwycięstwo, udało się lecz niestety szybko także straciliśmy. Na szczęście udało się strzelić jeszcze jednego gola i wygrana była nasza. Jeszcze w końcówce nasz brak koncentracji wykorzystał rywal ale i tak to nic nie zmieniło. Mecz wygraliśmy pewnie 4:2