Porażka po dobrym meczu

Brawo! Choć przegraliśmy ten mecz to i tak nalezą się brawa za to spotkanie. Zagraliśmy naprawdę dobry mecz, jedne z najlepszych w naszej dotychczasowej historii. Ktoś może się dziwić, że cieszymy się z porażki ale pamiętać trzeba, że jeszcze dwa lata temu przegraliśmy z tą drużyną wynikiem dwucyfrowym a dziś po bardzo wyrównanym spotkaniu tylko 2:1. Oczywiście jesteśmy zadowoleni z gry ale też każdemu jest szkoda tego meczu. W pierwszej połowie gra bardzo wyrównana, obie drużyny dobrze zagrały w obronie i do przerwy był remi 0:0. Pierwsza połowa stała na wysokim poziomie jak i cały mecz, przecież grały dwie najlepsze drużyny ligi. W drugiej połowie gdy drużyny opadły z sił zrobiło się więcej miejsca i stwarzały się coraz groźniejsze sytuacje na obu połowach. Bramkę straciliśmy po niedużym błędzie, mało brakowało a dałoby się wybić piłkę, niestety znalazła ona drogę do naszej bramki. Trochę nieszczęścia, trochę naszego błędu. Musieliśmy odrabiać straty. Udało się, przejęliśmy piłkę i nasz napastnik sprytnym strzałem doprowadził do wyrównania. Była szansa nawet na zwycięstwo. Pięć minut przed końcem spotkania straciliśmy bramkę... Jest pytania czy powinna ona być uznana? Zawodnik był na wyraźnym spalonym ale sędzia tego jakoś nie dostrzegł... Jeszcze były sytuację na remis lecz nic z tego nie wyszło... Oczywiście szkoda bo mecz nie był do przegrania, nie ma co winić nawet sędziego bo mogliśmy wcześniej to wybić. Ten mecz to już historia, gramy dalej o jak najlepszy wynik w lidze. Teraz już nie możemy przegrać żadnego meczu. Umiemy grać co udowodniliśmy dzisiaj. Przed nami ważne mecze, jak będziemy grać jak dzisiaj to na pewno damy radę. Aramix tylko zwycięstwa!