Turniej zakończony.

Turniej zakończony zwycięstwem Grunwaldu a my na 8 miejscu. Można by powiedzieć dopiero 8 miejsce, ale cóż jeden błąd może zmienić oblicze całego turnieju. Klasyfikacja wygląda następująco:

1. Grunwald Budziwój
2. Sokół Stary Sącz
3. Lechia Sędziszów
4. Strzelec Frysztak
5. Sobniów Jasło
6. Victoria Czermin
7. Olimp Stubno
8. Aramix Niebylec
9. Strug Tyczyn
10. Plantator Nienadówka

Miejsce na pewno mogło być lepsze, ale w tym turnieju tak do końca nie chodziło o miejsce i wyniki ale o zdobyciu doświadczenia i aby zobaczyć co musimy jeszcze naprawić aby w przyszłości zajmowaćlepsze miejsca. Wszystko co robimy ma nas przygotować do sezonu i to jest główny cel. Cały turniej był bardzo wyrównany, mecze kończyły się często przewagą jednej bramki, jedna akcja decydowała o końcowym wyniku meczu. Tak też było w naszym przypadku. Zmagania zaczęliśmy od meczu z Strugiem Tyczyn, wygraliśmy 1:0 (Bartłomiej Górczany). Kolejnym rywalem byłSokół Stary Sącz i znowu po wyrównanym meczu wygraliśmy 1:0 (Kacper Gruba). Później nadszedł czas by zmierzyć się z Strzelec Frysztak i znów prowadziliśmy 1:0 po bramce Mateusza Kozaka ale tuż przed końcem meczu straciliśmy bramkę, jak później się okazało bramkę która nie pozwoliła nam walczyć o podium. Na koniec zmagań grupowych graliśmy zOlimp Stubno, nie mogliśmy przegrać więcej niż 1:0 a przegraliśmy... 2:0 po głupich błędach. I tak zajęliśmy 3miejsce w grupie przegrywając wejście do półfinałów różnicą bramek, tylko jedna bramka zadecydowała o naszym losie. Tak blisko byliśmy, jedna więcej strzelona bądź o jedną miej straconą bramkę... Graliśmy o miejsca 5-8 i znów brakowało nam szczęścia. Mecz o 5 przegraliśmy w karnych... a walkę o 7 przyszło nam się zmierzyć znów zOlimp Stubno i znów przegraliśmy 2:0. Można by powiedzieć, że przegraliśmy tylko z jedną drużyną.... Zakończyliśmy turniej na 8 miejscu a jak widać nasi grupowi rywale 2 i 4. Bardzo szkoda, że to nie my byliśmy na podium, jeden szczegół zdecydował o tym, że turniej możemy zaliczyć do nie udanych. Jak było napisane wyżej to nie o wynik chodziło choć to też było bardzo ważne, ale wywalczyliśmy coś innego. Na turnieju zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę co trzeba poprawić. Tak więc już od dziś możemy się przygotowywać do międzynarodowego turnieju który odbędzie się u nas, ale o tym w innym wpisie.