Wyjazdowy mecz z Przybyszówką

LKS Przybyszówka-Aramix Niebylec

Sobota godz. 15:00 Przybyszówka

Kolejnym naszym rywalem będzie drużyna z Przybyszówki. Obecnie nasz przyszły rywal zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 5 pkt. Patrząc na tabela można mieć wrażenie, że to my jesteśmy drużyną która powinna zwyciężyć lecz nie znamy jakości drużyn z którymi grała i odnosiła remisy. Mecz do którego możemy się odnieść to ostatni pojedynek Przybyszówki z Grunwaldem który przegrała 4:1, skądś to znamy? Tak, my z tym samym rywalem przegraliśmy identycznym stosunkiem bramek. Ważnym meczem po którym mogliśmy wiedzieć więcej o przeciwniku był ich mecz z Wisłokiem Strzyżów no właśnie mogliśmy, LKS wygrał ten mecz po walkowerze więc nie wiemy jaki był przebieg tego meczu i jakim padł by wynik. Gdy jeszcze raz spojrzymy na terminarz można mieć przypuszczenia, że Przybyszówka jest rywalem do słabszym od nas, remisy z drużynami które przegrywały swoje inne mecze i są także nisko w tabeli. (Crasnovia 9 miejsce, Mogielnica 7) Nie patrzmy już na statystyki rywali lecz nasz poziom gry, możemy pokonać wszystkie drużyny i także Przybyszówkę. W sobotę damy z siebie wszystko co mamy, zostawimy serce na boisku a gdy to zrobimy po meczu będziemy świętować zwycięstwo. Właśnie w takich meczach musimy pokazywać pełni naszych umiejętności, musimy pokazywać nasz potencjał i udowadniać naszym rywalom, że to my jesteśmy lepsi i to my ich pokonamy. Zwycięstwo musi być w nas od początku, gramy by wygrać nie przegrać, gramy by strzelić gola a nie by byle nie stracić. Musimy atakować i umiejętnie się bronić bo mecz wygrywa cała drużyna, ale my to umiemy to zrobić i my to zrobimy MY ZWYCIĘŻYMY!       Zapraszamy!