Jesteśmy wicemistrzami!

Mamy to! Po dzisiejszym bardzo dobrym meczu zapewniliśmy sobie drugie miejsce w tabeli! Jesteśmy WICEMISTRZAMI! Kto by przypuszczał przed sezonem, że zajmiemy tak dobre miejsce, że będziemy walczyć nawet o pierwsze miejsce. Oczywiście do wygrania ligi trochę nam brakło ale walczyliśmy, były nawet kolejki gdzie występowaliśmy jako lider. A o dzisiejszym meczu? Rywal był słaby a my to wykorzystaliśmy. Mogło być jeszcze więcej, obijaliśmy poprzeczkę i nie wykorzystaliśmy paru setek. Obrona dziś nie miała za dużo do roboty ale jak się coś zdarzyło to oddalali zagrożenie. Nasz bramkarz nie miał prawie w ogóle kontaktu z piłką.... A napastnicy mogli postrzelać sobie bramki. Przed nami ostatni mecz. Sezon zakończymy meczem u siebie z Koroną Rzeszów.