Zwycięski koniec!
To już koniec! Za nami kolejny nasz sezon, wiele w nim było sukcesów i sukcesem go kończymy. Pokonaliśmy Korone pewnie, jak to często u nas bywa stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji lecz ich nie wykorzystaliśmy. Rywal atakował raz na kilka minut ale i tak po jednej z akcji udało im się strzelić bramkę. Do pierwszej połowy było 2:0 w drugiej rywal prawie nie istniał. Za to my obijaliśmy poprzeczkę albo nasze strzały bronił bramkarz. Mecz niby pod kontrolą a jednak jedna akcji przeciwników i dobry wynik wymyka się spot kontroli. Na szczęście szybko podwyższyliśmy wynik i zwycięstwo było nasze. Na kolejny raz trzeba wyciągnąć wnioski, należy wykorzystać swoje sytuacje aby nie martwić się w końcówce o wynik. Jest co podsumowywać ale to później... Teraz czas na wielkie podziękowania dla zawodników, kibiców i przede wszystkim dla trenera. DZIĘKUJEMY