Musi być wygrana!

Przed nami jeden z ostatnich meczy w rundzie jesiennej, naszym przeciwnikiem będzie Crasnovia Krasne. Przed tym meczem można powiedzieć- Nie ważne z kim, nie ważny styl a zwycięstwo! Byliśmy liderami a porażka z Zaczerniem zrzuciła nas na 3 miejsce lecz mamy tylko jeden punkt straty do lidera a do 2... gorszy bilans bramek o 4 gole. Zwycięstwo nad ósmą drużyną  jest naszym obowiązkiem, wygrać musimy wysoko nie dając żadnych złudzeń rywalowi. A więc popatrzmy na Crasnovię:

-2 zwycięstwa ( z Hermanową 5:4, z Iskrą 8:1)

-4 porażki (Grunwald, Korona, Grom, Zaczernie- dokładne wyniki na zakładce ''terminarz'')

-1 remis z Przybyszówką 1:1

Takie wyniki dają im odległe miejsce, ósme na dziesięć to nie jest dobry wynik. Przegrywają wysoko a wygrywają minimalnie. My jako drużyna które chce wygrać całe rozgrywki misi pokonywać takie drużyny, to nasz obowiązek. To będzie nasze ostatni mecz na własnym boisku a wiec musimy pięknie pożegnać się ze stadionem w tym roku, liczymy na kibiców, że przyjdą w dużej liczbie. Przed tą kolejką naszym celem jest awans na przynajmniej 2 miejsce  wysoka wygrana może nam je już dać lecz liczymy, że Korona straci punkty w wyjazdowym meczu z Zaczerniem. Marzeniem jest także remis lub porażka Grunwaldu z Hermanową. Podsumujmy:

-Musimy wygrać i to wysoko

-Liczymy na stratę punktów naszych rywali którzy nas wyprzedzają

-Odbudować swoje morale i wejść na drogę zwycięstw

Zapraszamy wszystkich na ten ostatni mecz!

Aramix Niebylec - Crasnovia Krasne 2014-10-18 11:00 Niebylec